שנה טובה מהתנועה לטוהר המידות

ברכת יו"ר ומנכ"ל התנועה לטוהר המידות לשנה החדשה

שלום לכולם,

בפרוס השנה החדשה אני מאחלת לכולנו שנה טובה ושלווה, שנה בריאה, שנה של לכידות חברתית. זו גם הזדמנות להודות לכל מי שחולק.ת עמנו את המסע למען טוהר מידות, בעד מנהל תקין ונגד שחיתות.

בשנה שעברה טיפלנו במישורים שונים בתופעות של שחיתות וקידום אינטרסים אישיים על חשבון הציבור. פעילותנו באה לידי ביטוי במישור המשפטי, הציבורי, האתי והחינוכי. השגנו הישגים יפים בבית המשפט. פניותינו לרשויות השלטוניות השונות להקפיד על טוהר המידות ולמנוע מהלכים שלטוניים קלוקלים נשאו פרי. המשכנו במלוא המרץ להדוף ניסיונות בלתי פוסקים לקעקע את שלטון החוק. תבענו מהשלטון שקיפות בפעולותיו ודיווח אמת על עשייתו. עקבנו אחרי שומרי הסף, תוך התמקדות במבקר המדינה ונציב שירות המדינה, על מנת שיפעלו במסגרת תפקידם לרווחת הציבור. הגברנו את פעילותנו בתחום המינויים במסגרת המאבק בשחיתות מתוך הכרה בחשיבות של איוש השירות הציבורי באנשים ראויים ומתאימים.

עשייתנו קיבלה ביטוי נרחב בתקשורת, בכתבות, מאמרים ותחקירי עומק בתקשורת. שילבנו בפעילותנו המעשית גם כתיבה אקדמית ועיתונאית. בשנה הבאה נמשיך לפעול למען עולם טוב יותר, מדינה מתוקנת יותר ועתיד אופטימי עבורנו ועבור הדור הבא. שוב תודה לכל מי שבחר/ה לתרום לתנועה בחומר וברוח. תודה לכולם על התמיכה והגיבוי‎. יחד נצליח לקדם טוהר מידות ולהיאבק בשחיתות.

שנה טובה !

אביה אלף, עו"ד

יו"ר העמותה

שלום לכם,

עם סיומה של שנת תשפ"ב, אנו בתנועה לטוהר המידות מסתכלים אחורה בגאווה על פעילותנו. פעלנו בזירות שונות, ובדרכים שונות, גלויות ושאינן גלויות, כדי לקדם את הערכים המשותפים לכולנו. את החתירה לטוהר מידות, מנהל תקין ומלחמה בשחיתות השלטונית.

השנה שלפנינו לא תהיה פשוטה. החברה הישראלית נמצאת בשיאו של קיטוב חברתי, שעשוי לפגוע בערכי הבסיס של כולנו. בימים שבהם גורמים שונים מערערים על יסודות השיטה הדמוקרטית, אנו בתנועה לטוהר המידות יודעים עד כמה חשובה פעילותנו, ונערכים להמשיך ולפעול למען ערכינו, ללא מורא וללא משוא פנים כל זה לא היה קורה, ולא יקרה, בלעדיכם, התומכים שלנו. מי בתרומה, מי בעזרה ומי במילת עידוד. כולנו יחד שותפים לדרך השואפים להפוך את מדינת ישראל למקום טוב יותר.

אנו גאים בעשייתנו, רואים את תוצאותיה ומרגישים כי הגיע העת להרחיב את מעגל התומכים ולהגיע לקהלים נוספים אשר מזדהים עם ערכינו. אנו מזמינים את כל מי שיכול ורוצה לסייע למאבק ולתרום לנו. אנו מצידנו מבטיחים להמשיך להשקיע את מיטב מאמצינו, ללא מורא.

עומר מקייס, עו"ד

מנכ"ל העמותה

גלילה לראש העמוד