שנה טובה מהתנועה לטוהר המידות

ברכת יו"ר ומנכ"ל התנועה לטוהר המידות לשנה החדשה

שלום לכולם,

ערב ראש השנה – רגע לסיכום השנה שעברה ואיחולים לקראת השנה החדשה.  תקצר היריעה לתאר את השנה שעברה על המדינה כולה, ועלינו – בתנועה לטוהר המידות.

זו היתה שנה מאתגרת מאד. פעלנו במלוא הכח להדוף ניסיונות בלתי פוסקים לקעקע את שלטון החוק. נלחמנו לשימור עקרונות הדמוקרטיה. נאבקנו בהסתה, ויצאנו נגד שימוש לא ראוי בכוח שלטוני לטובת קידום אינטרסים אישיים. התייצבנו בבתי המשפט. עקבנו אחרי שומרי הסף על מנת שיפעלו במסגרת תפקידם – לטובתנו הציבור, ולא ינסו לרצות את מי שמינה אותם. תבענו מהשלטון שקיפות בפעולותיו ודיווח אמת על עשייתו.

כדרכם של סיכומים אנחנו משתדלים לראות את היש, את העשייה העצומה שכולה בהתנדבות, וגם להפיק לקחים כדי להשתפר ולפעול טוב יותר בהמשך. גם בשנה הבאה נמשיך לפעול למען עולם טוב יותר, מדינה מתוקנת יותר ועתיד אופטימי עבורנו ועבור הדור הבא.  תודה לכל מי שבחר/ה לתרום לתנועה בחומר וברוח. תודה לכולם על התמיכה והגיבוי‎. יחד נצליח.

מאחלת לכולנו שנה בריאה, שנה שנצליח לשמור על האקלים הפיזי, השלטוני והחברתי בו אנו חיים, שנה של לכידות חברתית. שנה טובה לכולנו!

 

אביה אלף, יו"ר התנועה

שלום לכם,

השנה שחלפה היית חסרת תקדים למדינת ישראל, והובילה לפעילות חסרת תקדים. בשנה החולפת מצאנו את עצמנו נלחמים, בכל החזיתות, למען הדמוקרטיה הישראלית, טוהר מידות, מנהל תקין ושלטון החוק.

לצערנו, עבודתנו לא נגמרה ויש עוד פעילות רבה לעשות כדי לשמור על הדמוקרטיה הישראלית. אנחנו בתנועה לטוהר המידות נמשיך לפעול, ללא מורא וללא משוא פנים, כדי לקדם מציאות בה נבחרי הציבור עובדים למעננו האזרחים, ולמען עתיד מדינתנו ועתיד ילדנו.

כל הפעילות הרבה של התנועה, זו שמעל וזו שמתחת לפני השטח, לא הייתה נעשית בלי התמיכה של כל אחד ואחד מתומכינו, ואנו מודים על כך מאוד. זו גם ההזדמנות לקרוא לכם להמשיך לתרום ולחזק את התנועה, כדי להבטיח שנוכל להמשיך ולהפוך את מדינת ישראל למקום טוב יותר.

השנה חיזקנו את הקשר עם התומכים שלנו, השבנו לפעילות את הניוזלטר, הקפדנו לעדכן בכל הרשתות והגברנו נוכחות בכל היבט של הציבוריות הישראלית, במטרה להותיר חותם ולקדם את הערכים שכולנו מאמינים בהם. אנחנו נמשיך לעשות זאת גם בשנה הבאה, ונשמח לראות אתכם איתנו, בכל דרך שתבחרו. נאחל לכם שנה טובה, שנה של בריאות, אושר ושגשוג, לכם ולכל בני משפחתכם.

 

עומר מקייס, מנכ"ל התנועה

 

 

 

 

 

גלילה לראש העמוד