פנייה נוספת לנציב בעניין הגב' שטיינמץ

התנועה לטוהר המידות פנתה בשנית לנציב שירות המדינה בעניינה של גב' דרורית שטיינמץ, מנהלת תחום תקציבים ופרויקטים במשרד ראש הממשלה, לאחר שנחשף כי מתנהלת בדיקה משמעתית בעניינה
התנועה לטוהר המידות פנתה (5.7.2021) לנציב שירות המדינה בעניינה של גב' דרורית שטיינמץ, מנהלת תחום תקציבים ופרויקטים במשרד ראש הממשלה.
 
כבר לפני שנה פנתה התנועה בעניינה של הגב' שטיינמץ, האחראית בין היתר על שיפוץ מעון רה"מ, ואשר  כנגד התנהלותה נכתב דוח פנימי חמור שאף העלה חדשות בפלילים, אולם בסופו של דבר הועבר לטיפולה של נציבות שירות המדינה. זאת, לצד שורה של דיווחים נוספים על התנהלותה של הגב' שטיינמץ, המעלים חשדות חמורים לפגיעה בטוהר המידות ובמנהל תקין.למרות  שחלף זמן רב, בנציבות סרבו לפרט האם מתנהלת הבדיקה בעניינה של הגב' שטיינמץ.
 
בעקבות כתבה של העיתונאית טל שניידר פרסמה הנציבות באופן רשמי כי התנהלה בדיקה בעניינה של הגב' שטיינמץ, וכי עניינה נמצא עכשיו בבחינה של אגף המשמעת.
לכן, פנתה התנועה לטוהר המידות לנציב במכתב נוסף בו הבהירה לו כי לא ניתן לקבל את הסחבת בעניינה של הגב' שטיינמץ, וכי פרק הזמן שחלף מחייב לזרז את ההליכים בעניינה ולקבל הכרעה מהירה, במיוחד בשים לב לכך שחשדות נוספים כנגד הגב' שטיינמץ ממשיכים להתפרסם בעת האחרונה.

התנועה לטוהר המידות תמשיך לדרוש מן הנציב לבצע את תפקידו ולקבל הכרעות מהירות כאשר קיים חשש לפגיעה בטוהר המידות ומנהל תקין בידי עובדי ציבור בכירים.

בתמונה: משרד ראש הממשלה
קרדיט תמונה: שתיל סטוק
צילום: יוסי זמיר
 
 
 
 
 

 

 

שינוי גודל טקסט
ניגודיות
גלילה לראש העמוד